Suche
  • Stars for Europe

Trend na upcykling: Odkryj nasze filmy DIY!

Adwent to doskonały czas na przygotowywanie własnoręcznie dekoracji. Nasze filmy DIY inspirują do szybkiego stworzenia oryginalnych ozdób świątecznych z poinsecją. Szczegółowe opisy krok po kroku sprawią, że nawet najmniej doświadczone osoby będą mogły je z łatwością wykonać.


Od porcelany do chwili obecnej

Prezenty na ostatnią chwilę: upcykling na Boże Narodzenie Przemień stare w niezwykłe! Recepta jak szybko wykonać prezent dla miłośników stylu vintage. W naszym materiale Krok po Kroku pokazujemy jak nadać nowe życie starym naczyniom. Różnokolorowe poinsecje przeobrażono w świąteczne prezenciki od serca. Potrzebne materiały: gwiazdy betlejemskie, stara waza do zupy, stare filiżanki ze spodkami, stara sosjerka, stare łyżki, mech, elementy dekoracyjne, takie jak: gałązki ostrokrzewu i ozdobnych jabłek, klipsy do świec, świece choinki, przędza, drewniane koraliki, serwetki papierowe do ciast, karton, farba w sprayu, klej, drut florystyczny. Narzędzia: Pistolet do klejenia na gorąco, dziurkacz, nożyczki, nożyce do cięcia, szczypce.


Od porcelany do chwili obecnej


Wieniec Adwentowy i foremka do pieczenia

Poinsecje idealnie sprawdzają się do dekorowania nastrojowych, adwentowych wieńców. Powtórne wykorzystywanie przedmiotów jest bardzo modne. Film ten pokaże jak zrobić elegancki wieniec, używając do tego foremki do pieczenia, poinsecji, mchu i szyszek.


I stała się światłość!

Ostatni trend: Poinsecje w szkieletach abażurów w różnych stylach i kształtach są pomysłem na nowoczesną dekorację parapetu lub stolika kawowego. Film pokazuje jak krok po kroku wykonać tę prostą, ale efektowną aranżację.


Pomysły na dekoracje mieszkań: poinsecja w abażurze


Wiadomość w butelce

Nowoczesne święta: cięte poinsecje zaaranżowane w butelkach rozkochają w sobie domowników i gości. Ta kompozycja jest łatwa do wykonania. Wyjątkowa trwałość ciętej poinsecji sprawi, że aranżacja utrzyma się przez długi czas. Film pokazuje krok po kroku jak wykonać tę oryginalną dekorację stołu.


Pomysły na dekoracje mieszkań: poinsecje w butelce


Więcej filmów DIY znajdziesz na naszym kanale YouTube!